مشاوره و سفارش آنلاین در تلگرام
انتخاب هوشمند هدیه، کلیک کنید
بازه های زمانی تحویل کالا
فروشگاه پارس هدیه به دلیل استارتاپ بودن کمی در ارسال مرسولات مشکل دارد، و این مشکل می تواند در تامین کننده ها و یا موجود بودن کالا در بازار باشد، لازم می بینیم پیش از سفارش خدممتان عرض کنیم در صورتیکه در تحویل سفارشات تاخیری اتفاق بیفتد، تیم پارس هدیه تمام تلاش خود را کرده است تا در کمترین زمان هدیه شما به دستتان برسد، ولی مشکلات پیش روی باعث این تاخیر شده است. با تشکر از اعتماد شما
سفارشات بدون کادوپیچی
مدت زمان تحویل كالا در تهران یک یا دو روز بعد سفارش می باشد(بستگی به نوع سفارش و بسته بندی دارد). سفارشاتی که پنجشنبه بعد از ساعات اداری ثبت می شوند، صبح شنبه ارسال خواهند شد.
میانگین زمان تحویل برای شهرستان ها حداکثر تا 4 روز کاری بعد می باشد.
ما در حال حاضر در تعطیلات عمومی و رسمی، ارائه خدمات نداریم. بنابراین سفارشاتی که در این زمان ها ثبت می شوند در روز کاری بعدی پیگیری و متعاقبا ارسال خواهند شد.
در صورتی که کالای شما با تاخیر در ارسال همراه باشد، شما را از این مسئله از طریق ایمیل باخبر خواهیم کرد.

سفارشات کادوپیچی
شما این امکان را در پارس هدیه دارید که درخواست کادوپیچی سفارش و زمان دریافت سفارش خود را وب سایت اعلام نمایید. بر همین اساس درصورتیکه سفارش مشتری نیاز به کادوپیچی داشته باشد حداقل 24 ساعت قبل باید سفارش خود را وب سایت ثبت نمایید.

تحویل هدیه
پارس هدیه این افتخار را دارد که در کمک، خرید و ارسال هدیه و خوشحال کردن عزیزانتان سهم کوچکی داشته باشد. پارس هدیه سعی کرده امکان سفارش کادوپیچی و زمان تحویل بر اساس علایق شما هدیه تان را به عزیزانتان تحویل دهد و آنها را خوشحال نمایید.

ارسال های پستی
سفارشات شهرستان ها بوسیله تیپاکس، ترمینال، باربری ها و یا پست پیشتاز ارسال خواهد شد. (سفارشاتی که آدرس تحویلشان تهران است نیز می توانند از این طریق کالای خود را تحویل بگیرند.)
تحویل محموله های پستی بنابر مسافت، بین 24 الی 72 ساعت خواهد بود.
با توجه به ارسال سفارشات شهرستانها از طریق سرویس پست، امكان تاخیرات جزئی ناشی از تاخیر در عملكرد آن شرکت وجود دارد.

ارسال ها و یا تحویل های با تاخیر
تمام تلاش ما بر ارسال سفارشات در زمان های ذکر شده در بالاست. اما در شرایط نادر و افزایش ناگهانی سفارشات و یا تاخیر شرکت ارسال سفارشات (پست، تیپاکس و ...) ممکن است سفارشات با تاخیر مواجه شوند.
قیمت به ریال
پیامک های مناسبت ها
مجموعه ای از کاملترین پیامک ها برای مناسبتهای مختلف در پارس هدیه
شما هم میتوانید از کاملترین آرشیو پیامک های مناسبتی وب سایت پارس هدیه دیدن و برای دوستان خود هم اس ام اس و هم ایمیل ارسال کنید.
مشاهده لیست پیامک های مناسبتی
Banner
Banner

تحویل سریع

پارس هدیه هدایای سفارش داده شده شما را در اسرع و در آن زمان که شما بخواهید در تمام ایران تحویل خواهد داد.

خرید از پارس هدیه

لازم نیست که شما کجای دنیا هستید، فقط کافیست به سایت پارس هدیه رفته و سفارش خود را ثبت نموده و مشخص نمایید که هدیه را برای چه کسی، چه زمان و با چه مشخصاتی تحویل شود.

کادو پیچی اختصاصی

هدایای خریداری شده شما به زیباترین شکل کادوپیچی و تحویل می گردد.

۷ روز ضمانت بازگشت کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت های پارس هدیه بوده است و پارس هدیه در این راستا می کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد.

فروشگاه ما در شبکه های اجتماعی